Без білих суконь, наречених і свідків у Полтаві вирувало справжнє весілля

В рамках Всеукраїнського «Весільного» туру вінницький гурт ТІК відвідав наше місто. Про новий альбом, враження від міста і свого глядача лідер гурту Віктор Бронюк розповів на прес-конференції.

10 жовтня стартував 4 Всеукраїнський «Весільний» тур Вінницького гурту «ТІК». Після Західної України «тіківці» дістались і до Полтави. За годину до концерту – прес-конференція. «Весільним» назвали альбом, що вміщує 15-ть треків, не випадково. Адже, нагадаємо, свою музику гурт «ТІК» завжди позиціонував як весільний панк з елементами філософської еротики. Цього разу і стилістика – відповідна.

/Віктор Бронюк, лідер гурту «ТІК»

Ми тут напівголі, бо грошей на костюми не було. А весільний, тому що весілля – це свято. І це якраз припало на Покрову, коли раніше проводили у цю пору весілля.Тому до кожного міста хотілося приїхати зі святом/

Проїхати Україною, говорить Віктор Бронюк, нині неможливо – всі дороги, жартує, перекопані. Тому цього разу тур розбили по блокам. Екватор припадає на столицю, де концерт пройде 15 листопада. Із кожним із міст у «тіківців» – свої асоціації. У Криму, наприклад, просять говорити російською і дарують багато квітів. Наше місто для них чимось містичне, все, пояснює Віктор Бронюк, через Гоголя.

/Віктор Бронюк, лідер гурту «ТІК»

Думав, що зароблю на нову машину і поїду по містам. Як там воно в Полтаві. Що це таке Біла Альтанка, побували у музеї Поля Полтавської битви, дізнатися, як воно все було, поїсти полтавських галушок. А ось зараз, як їдеш і у тебе за плечима 100 км, думаєш, ех, гарно було мріяти/

До весільного альбому увійшли як вже відомі пісні, так і композиція «Не цілуй», яку Віктор Бронюк заспівав із Іриною Білик.

«Тіківці» запалювали публіку по-повній: і приказки до пісень, і фінт на кшталт Діми Білана. Не обійшлося і без «Сірожиного пірожиного», «Для мами» і «Чоловічого щастя».

Під знані хіти глядачі і підспівували, а наостанок влаштували справжню дискотеку – на місцях та у проходах під ту, що працювала у полтавській пресі, – Свєту.

Стрічка новин