У Полтаві страждають від холоду навіть вдома більше трьох сотень полтавців

Усі вони – мешканці гуртожитку за адресою площа Павленківська, 18. Тут опалювальний сезон, жаліються люди, навіть і не думали розпочинати. В причинах такої ситуації намагалися розібратися наші журналісти.

Теплий одяг та електроопалювальні прилади – ось перелік найцінніших речей для мешканців гуртожитку за адресою площа Павленківська, 18. Тепла тут немає, говорить мешканець Юрій Кочерга, як повідомили людям – через ще весняні борги.

/Юрій Кочерга, мешканець гуртожитку за адресою пл.Павленківська, 18

Вивісили списки будинків, але там невелика сума, скажімо так, і не є причиною, щоб не включати людям тепло. Більшість людей за тепло платить. До 20-ти тисяч борг, і це не тільки ж за тепло сума - це за комунальні послуги/

Боржників в гуртожитку, продовжує чоловік, дуже мало, а тому не розуміє: чому страждати повинні усі мешканці. Тим паче, що за відсутності теплопостачання йде велике навантаження на електромережу гуртожитку, обурюється Юрій Кочерга, і наразі ситуація вкрай пожежонебезпечна.

/Юрій Кочерга, мешканець гуртожитку за адресою пл.Павленківська, 18

Вдягаємося більше, включаємо пристрої, каміни, тому що вночі зараз дуже холодно, і в нас в кожного є діти, а їм дуже холодно, тому це велика загроза. Зараз гуртожиток взагалі може спалахнути - дуже пожежонебезпечна ситуація/

Погоджується з чоловіком і мешканка гуртожитку Алла Антоненко. Вона каже: намагаються якомога менше часу бувати вдома, аби не замерзнути.

/Алла Антоненко, мешканка гуртожитку за адресою пл.Павленківська, 18

В мене дитина інвалід. Вона не може бути в такому холоді - ми її відвезли до бабусі у село/

В обласному виробничому об'єднанні «Полтаватеплоенерго» ситуацію з відсутністю тепла в гуртожитку пояснюють великими боргами балансоутримувача будівлі перед підприємством. Загальна кількість боргу – більше п'ятдесяти тисяч гривень, через це теплопостачання відключили ще 17-го березня 2011 року. В «Полтаватеплоенерго» говорять: неодноразово пропонували балансоутримувачу реструктуризувати борг, але діалогу не вийшло.

Зв'язатися з балансоутримувачем нам не вдалося, тому скільки ще близько трьох сотень мешканців гуртожитку по вулиці площа Павленківська, 18 сидітимуть без тепла, наразі не відомо.

Руслан Гунька

Стрічка новин