У Громадської ради при Полтавському міськвиконкомі – новий голова

Більше, аніж півмісяця, з'ясовували в цьому дорадчому органі, хто ж має посісти місце керуючого. Чергове засідання ради розпочалося з аналогічного процесу, однак, дійти консенсусу все ж вдалося. Більше про це знає Руслан Гунько.

Минуле засідання Громадської ради при Полтавському міськвиконкомі, яке відбулося 6-го жовтня, нелегітимне, вважає вже екс-голова дорадчого органу Олексій Глушков. Причому, порушення положення Громадської ради відбулися навіть при підготовці цього зібрання, впевнений чоловік.

/Олексій Глушков, екс-голова Громадської ради при Полтавському МВК

Минулі збори не мали юридичної підстави під собою ніякої: порушені абсолютно усі норми регламенту і положення Громадської ради. Вибірково запрошувалися окремі люди - там більша половина людей не знали, що буде зібрання/

Погоджується з екс-головою і член Громадської ради Євген Антонець. Він впевнений: минулі збори слід вважати недійсними.

/Євген Антонець, голова комітету з молодіжної політики, спорту і освіти Громадської ради при Полтавському МВК

Треба людей повідомляти за два тижні, тобто, процедура не витримана. Минуле засідання не було легітимним. У списках ініціативної групи був записаний я без мого відому. За мене проголосували, а мене там навіть не було. Як його можна вважати легітимним?/

Окрім того, впевнений Євген Антонець, багато з тих, хто звинувачує Олексія Глушкова у бездіяльності, не бачить інших проблем у Громадській раді, які пов'язані з роботою окремих її членів.

Категорично не погоджується з цим інший член дорадчого органу Василь Ковальчук. Його позиція: орган десять місяців не працював, і винен в цьому його екс-голова.

/Василь Ковальчук, член Громадської ради при Полтавському МВК

Громадська рада за 10-ть місяців роботи взагалі нічого не робила практично. На сьогоднішній день Громадська рада навіть не відстояла те питання, коли 30.03 була постанова, що проїзд в транспорті повинен бути 1 гривня 50 копійок/

Підтримує позицію Василя Ковальчука і член комітету законності, правопорядку та інформації Людмила Зубенко. Жінка пояснює: минулий голова Громадської ради приховав від членів той факт, що положення дорадчого органу було перероблене виконкомом.

/Людмила Зубенко, член комітету законності, правопорядку та інформації Громадської Ради при Полтавському МВК

Голова Глушков приховав від нас, що положення було перероблене. Ми чисто випадково побачили на сайті Громадської ради два положення: одне і друге, і, звісно була плутанина - 10-ть місяців Громадська рада була паралізована/

Голосували за нового голову Громадської ради майже одностайно. Так, ним віднині є Станіслав Сердечний. За нього свої голоси віддали більше сорока присутніх членів Громадської ради. Єдиним його опонентом був Роман Дибов, який отримав в декілька разів меншу підтримку.

Стрічка новин