Біля Полтавської облдержадміністрації знову з'явилося наметове містечко

Оселилися під стінами будівлі мешканці села Соколова Балка Новосанжарського району. Вони вимагають зупинити свавілля, яке, на їх думку, відбувається в населеному пункті.

Наметове містечко перед обласною державною адміністрацією буде, як мінімум, чотири дні, обіцяють мітингувальники. І вимагають від влади зупинити тиск на мешканців села Соколова Балка Новосанжарського району і, зокрема, на активістку Ірину Земляну, яку після однієї з акцій протесту, присвячену свавіллю в населеному пункті, говорить дівчина, побили.

/Ірина Земляна, голова Полтавського обласного осередку ГО «Демократичний альянс»

Мене було побито, кримінальну справу за цим фактом не відкривають, не розслідують її, не опитують свідків, заявлених мною, також мене відмовилися обстежувтаи в районній лікарні. Тиснуть на всіх, на мою матір тиснуть, на селян – їм палять врожай ядохімікатами, їх б'ють на вулицях/

Окрім цього, обурюється дівчина, деяких мешканців села Соколова Балка намагаються виселити з квартир через те, що будинок не хочуть передавати до комунальної власності.

Підтримати активістку приїхали і її товариші з усієї України, і лідери регіональних представництв «Демократичного альянсу». Вони кажуть: стоятимуть до останнього, адже влада має почути проблеми звичайних людей.

/Вікторія Черевко, мітингувальниця з м.Харків

Мою подругу, мою колегу разом з родиною намагається чиновник виселити з будинку. Я не хочу, щоб ніяка родина не залишилася без хат. Я вірю, що ми, з'їхавшись з усієї України, зможемо протидіяти цій ситуації/

Якщо ж представники влади так і не почують мітингувальників, продовжують люди, до Полтави приїдуть десятки людей з усієї держави – вже на безстрокову акцію протесту.

Стрічка новин