У полтавських школярів хоч і канікули, ці діти фактично працюють

На псевдороботу – із усмішкою, замість зарплатні – посмішки та оплески запрошеної малечі. У Палаці дитячої та юнацької творчості на канікулах проходять традиційні розважальні програми. На одній із них побувала наша знімальна група.

Палац дитячої та юнацької творчості запрошує школярів різного віку на осінніх канікулах, яких нагадаємо, цьогоріч вдвічі більше, не сидіти вдома перед телевізором, а взяти участь у програмах, підготовлених закладом.

/Марина Швець, вихованка ПДЮТ

Це ігрові програми, рухливі програми. Цього разу це програма «Здоровим бути здорово» – я думаю, що це дуже цікаво, особливо для підлітків/

Змагалися вже традиційно в командах, втім, запрошена малеча не виступала у якості виключно спостерігачів. Рухливі ігри, танці, конкурси для загалу – те, що підготували викладачі та вихованці палацу. Говорять, щодо здорового способу життя саме їм є що показати.

/Дарина Назаренко, вихованка ПДЮТ

В цьому році ми з моїм колективом їздили до Одеси у «Молоду Гвардію» на 4-й Всеукраїнський конкурс «Здоровим бути здорово»/

Із фесту повернулись не з порожніми руками. Із 30-ти команд з різних регіонів України вибороли 4-те місце. Плани на майбутнє – запропонувати малечі шкільного віку гарну альтернативу відпочинку на канікулах, а вже потім – участь у конкурсах і змаганнях різних рівнів.

Стрічка новин