У Полтаві виставою «Голгофа» почався тиждень музики

Бачення моно-вистави про добро та зло, про вірність та зраду на християнську тематику очима нашої знімальної групи – в наступному сюжеті.

Класичне мистецтво прийшло до Полтави. Тиждень музики, упродовж якого всі бажаючі зможуть відвідати виступи симфонічних та духових оркестрів, послухати сольні виступи артистів, подивитись вистави та відвідати урок доброти, – розпочато.

/Герман Юрченко, Народний артист України

Це традиційний такий осінній фестиваль музики, де ми захищаємо класичне мистецтво, де ми загалом захищаємо наше мистецтво, адже в наш час це робити необхідно/

Стартом тижневика стала моно-вистава «Голгофа» на християнську тематику, яка розповідала про невідомі сторінки з життя Христа та надавала біблійному змісту нових фарб. Мова християнської моралі у поєднанні з музичними та танцювальними номерами створювали містичну атмосферу, покликану людей замислитись.

/Герман Юрченко, Народний артист України

Моно-вистава «Голгофа» – це вища міра духовності та моральності, яка нам потрібна. Адже в сучасному житті нас врятує тільки доброта, Божа любов. Це те, чого нам так не вистачає/

Вистава «Голгофа» – тільки початок. Тиждень музики триватиме в Полтаві до 23 жовтня.

Стрічка новин