Міліціонери просять полтавців допомогти у підтриманні правопорядку під час матчу «Ворскли» з «Ганновером»

Правоохоронці запевняють: порядок під час матчу «Ворскла» – «Ганновер», що відбудеться 29 вересня, буде підтримуватись на найвищому рівні. Міліціонери певні: впораються з будь-якою ситуацією, але щоб таких проблем не виникало, закликають громадськість до співпраці.

Вже у четвер відбудеться другий для «Ворскли» матч групового етапу Ліги Європи. Ця подія і стала приводом для брифінгу в управлінні УМВС. Вперше до Полтави приїздить німецька команда. Разом з «Ганновером» до міста прибуде близько 300 вболівальників. Для них вже підготовані німецькомовні буклети, в яких зазначаються основні правила поведінки в місті та на стадіоні. Вболівальники з Німеччини не тільки будуть присутні на матчі, а й гулятимуть Полтавою у супроводі студентів-перекладачів з педагогічного універститету. А правоохоронці тим часом закликають мешканців Полтави проявити гостинність.

/Ігор Родич, начальник управління профілактики злочинів УМВС України в Полтавській області

Щоб наші мешканці, наші вболівальники вели себе більш культурно з морально-естетичної точки зору, щоб не було ніяких викриків, щоб ми просто показали, що ми вболіваємо за нашу команду і що ми привітно відносимось до наших гостей/

Патрульна служба у цей день буде працювати в посиленому режимі. Скільки точно міліціонерів буде перебувати на сторожі порядку цього дня, правоохоронці не говорять. Та запевняють – кількість буде достатньою. Ввечері на стадіоні правоохоронцям допомагатимуть спецпідрозділи «Беркут» та «Грифон». Аби повністю контролювати ситуацію, міліціонери просять повідомляти про помічені правопорушення телефоном.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Хто буде свідком будь-яких правопорушень або конфліктних ситуацій, одразу повідомляти про це за телефоном 102, і наші співробітники оперативно відреагують на ваше звернення/

Та конфліктів між вболівальниками, припускають, бути не повинно. Міліціонери говорять: це шанс показати Європі українську гостинність, і мешканці Полтави повинні це прекрасно розуміти.

Стрічка новин