Курця конопель з 38 річним стажем, який вирощував міні-плантацію на своїй дачній ділянці, затримали працівники Лубенської міліції

Дідусь так гарно доглядав за рослинами, що розміри конопель вразили навіть досвідчених оперативників. Про дідугана-ростамана більше знає Віталій Артамонов.

За помилки молодості розплачуватись повинні всі, говорить затриманий Сергій Миколайович. Ще в далекій молодості, зазначає, його дідусь захопився цією звичкою, а згодом став її рабом. Сам затриманий проживає в Автономній Республіці Крим, займався науково-дослідницькою роботою в галузі фізики. В Лубенському районі кримчанин мав невеличкий будиночок, який дістався йому у спадок. Проживав в ньому з ранньої весни і до пізньої осені. Задоволення від куріння коноплі, говорить затриманий, не отримував. Рослина допомагала йому думати.

/Сергій Миколайович, затриманий

За роки вживання вона для мене стала не тим, що для інших, щось вони там вигадують, якусь ейфорію ловлять, таке інше. Для мене воно стало, як куріння табаку, як чай чи кава/

Для задоволення своєї звички агроном-любитель на території своєї присадибної ділянки у недобудованому гаражі засіяв насіння коноплі, з яких виросли велетенські рослини. Розмір наркотичного зілля вразив навіть досвідчених правоохоронців.

/Віктор Самсоненко, начальник Лубенського міськвідділу міліції

Рослини, вирощені ним, були втричі більші, ніж будь-які рослини, які ми колись вилучали.

Вилучено 78 кущів, а також 2 кілограми 100 грамів сировини, готової до вживання/

Чоловік запевняє: такого щедрого врожаю не очікував, а рослини вирощував виключно для себе. Наразі проти колишнього фізика порушена кримінальна справа за незаконне зберігання наркотиків. Суд вирішить: сплатить чоловік штраф, відпрацює на виправних роботах чи відправиться за грати на строк до 3 років.

Стрічка новин