Вони несуть світле, добре, вічне і носять горде ім'я «вчитель»

Працівників освіти із професійним святом привітали сьогодні у Палаці дозвілля «Листопад». Як святкували освітяни, бачили наші кореспонденти.

Своє професійне свято Валентина Павлівна відзначає вже чверть століття. 25 років вона працює вчителькою математики та пишається своєю професією, хоча, каже, і не обирала її.

/Валентина Педенко, вчитель математики

Моя вчителька математики сказала, щоб я йшла у педінститут, і я ніколи не шкодувала про це/

Головне у цій професії, продовжує жінка, – ставлення до дитини.

/Валентина Педенко, вчитель математики

Діти, з ними весело і завжди хочеться їм щось дати/

Погоджується з нею і колега Ірина Анатоліївна, у якої за плечима 23 роки роботи у школі. Вчителька додає: головне – це терплячість, а діти у всі часи залишаються дітьми.

/Ірина Рева, вчитель історії і права

Найголовніше – це, безумовно, терпіння, терпіння і глибока любов до дитини. Завжди у всі покоління діти були надзвичайно цікавою категорією. З ними дуже приємно працювати/

У своє професійне свято вчителі бажають один одному найголовнішого: на освітянській ниві і взагалі.

/Ірина Рева, вчитель історії і права

Я бажаю міцного здоров'я, терпіння, любові до дітей і, безумовно, піклування нашої держави про нас, і всього найкращого в особистому житті/

До вітань приєднується і місто. Вже традиційно напередодні Дня працівника освіти Палац дозвілля «Листопад» зібрав у своєму залі освітян. Цього року до вчителів шкіл та вихователів дитячих садочків приєдналися і викладачі Полтавського педагогічного університету. Усім присутніх свої танці, співи та вірші дарували ті, без кого професія вчителя б просто не існувала, – діти.

Стрічка новин