Маємо перевиконання – віддаємо галузі охорони здоров'я

На медицину депутати-обласники планують перерозподілити ще 3 з половиною мільйона гривень, і, окрім цього, в період до 2013 року – реалізувати програму по ВІЛ та СНІДу. Про ці та ніші питання говорили народні обранці на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров'я.

На порядку денному засідання постійної комісії обласної ради з питання охорони здоров'я – здебільшого питання профільні. Одне із найважливіших – внесення змін до показників обласного бюджету на 2011 рік.

/Павло Кропивка, начальник Головного фінансового управління Полтавської ОДА

За рахунок перевиконання бюджету на 2011 рік планується зменшити спеціальний фонд і за рахунок обласного фонду перерозподілити кошти Головному управлінню охорони здоров'я у сумі 3,5 млн.гривень/

Левову частку коштів – 2 мільйона гривень – планують направити на обладнання відділення Кременчуцького обласного онкодиспансеру, півтора – на першочергові потреби обласних лікарняних закладів, 545 тисяч гривень – до Головного управління праці та соцзахисту населення.

Серед іншого, розглянули і питання про затвердження програми «Забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД». Документ розрахований на період з 4-го кварталу поточного до 2013 року.

/Юрій Курилко, в.о. начальника ГУ охорони здоров'я Полтавської ОДА

На обладнання плануємо витратити менше, будемо раціонально використовувати те, що є. Здебільшого це буде профілактика, діагностика та лікування/

У питанні профілактики, продовжує Юрій Курилко, основний акцент робитимуть на діагностичних системах і перериванні ланцюга передачі інфекції від матері до дитини.

Загалом на програму поетапно планують виділити близько 9,5 мільйонів гривень.

Стрічка новин