На Театральній площі у суботу пройшла екологічна акція «Рухай планету»

Організатори акції, яка пройшла у суботу на Театральній площі, впевнені: якщо покращити екологію, на здоров'я кошти витрачати буде не потрібно. «Рухай Планету» – таку назву мала акція, проведена екологами-активістами. Останні поставили перед собою мету – інформувати людей про необхідність переробки вторсировини. Чи впорались вони з поставленим завданням, знають наші журналісти.

Еко-фестиваль в Полтаві продовжується. Цього дня практику міжнародної організації «Рухай планету» перехопили і полтавці. Зібрались вони на Театральній площі, біля музею Гоголя, аби проінформувати людей про пункти прийому вторсировини у Полтаві.

/Ольга Ільїна, координатор акції «Рухай планету» у Полтаві

Ми приймаємо пластикові пляшки, роздаємо людям листівки з інформацією про прийом вторсировини в нашому місті, щоб кожен зміг принести свою пляшку і врятувати цим самим екологію/

Пластиковий монстр-поглинач часу, якого побудували з пляшок, нагадував людям про необхідність рухатись у правильному напрямку, а на розміщених стендах полтавці могли вносити пропозиції щодо покращення екологічного стану в регіоні. Тут були і прості пропозиції, і досить радикальні.

/Бліци

- Потрібно берегти нашу Землю, як тільки можна і старатись її покращити

- Потрібно побудувати завод для переробки відходів, тоді по вулиці стане приємніше ходити. Потрібно, щоб влада цим зайнялася не тільки на словах/

Були пропозиції і про введення в дію системи роздільного сортування відходів, але полтавці у такий прогрес найближчого часу не вірять. Говорять: не доросли ще морально наші люди до такого рівня, щоб сміття сортувати.

/Бліци

Можливо, комусь і зручніше буде, а хтось же складає його все в один пакет. Це все від людини залежить/

В кінці організатори акції влаштували флешмоб, в якому показали необхідність утилізувати пластикові відходи та їх переробку.

Стрічка новин