Правоохоронці області затримали заощадливого наркозалежного

Заощадливого наркозалежного, який говорить, що зберігав 9 кілограмів наркотиків тільки для власного вживання, затримали працівники міліції у Кременчуці. Подробиці цієї нарко-історії – у наступному сюжеті.

У рамках чергового відпрацювання незаконного обігу наркотиків у Полтавській області працівники міліції виявили солідну кількість випадків незаконного зберігання та розповсюдження наркотичних засобів. Виявлено 180 фактів причетності до розповсюдження наркотиків та 27 випадків збуту.

/Генадій Нізельковський, заступник начальника ВБНОН УМВС

З незаконного обігу було вилучено 66 кілограмів 200 грамів наркотичних засобів. За даними чорного ринку, це складає близько 1 мільйона гривень/

Одним з найбільших здобутків міліціонерів під час цього відпрацювання стало затримання 36-річного мешканця міста Кременчук, в якого оперативники під час санкціонованого обшуку виявили більше 9 кілограмів наркотичної речовини різного походження.

/Юрій Варава, начальник сектору НДКЕЦ УМВС

Зараз проводиться експертне дослідження, в розгляді якого буде встановлено вид цього порошку, а також встановиться, до якої з груп наркотиків відноситься речовина/

Чоловік запевняв, що наркотики вживав виключно сам і нікому їх не продавав. Ці свідчення зараз перевіряють правоохоронці, і якщо факт розповсюдження наркотиків буде доведений, проти чоловіка порушать кримінальну справу.

Стрічка новин