Полтавська команда дружин юних пожежних «Полум'яні серця» увійшла до десятки найкращих команд України

Як боролися за звання кращих знавців правил безпеки життєдіяльності учні 38 школи – у наступному сюжеті.

Заключний етап XVII Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних цього року проходив у дитячому оздоровчому центрі «Сонячний берег» в Одеській області. Протягом десяти днів найдостойніші команди юних пожежних з усіх куточків нашої країни боролися за звання кращих знавців правил безпеки життєдіяльності.

Полтавську область на Всеукраїнському фестивалі представляла команда ДЮП із Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеніі № 38. Аби потрапити на заключний етап змагань, дітям довелось упродовж року виборювати це право спочатку на шкільних та регіональних рівнях, а згодом – і на обласному.

Цього року фестиваль проходив під гаслом: «І дорослий, і малий мусять пам’ятати, якщо сталася біда – «101» набрати». Всього участь взяли 27 команд з усієї Україні, які демонстрували свої знання з правил безпеки та питань медицини, а також спортивну підготовку та командний дух.

Тож у загальнокомандному заліку полтавська дружина увійшла до 10 найкращих команд України. Під час підбиття підсумків юні рятувальники стали лауреатами у номінації «За майстерне втілення теми фестивалю». А наша учасниця Карина Хуламханова виборола звання «Віце-міс фестивалю» та отримала приз глядацьких симпатій.

Усі діти на згадку про фестиваль отримали портативні DVD програвачі та безліч інших сувенірів та подарунків.

Стрічка новин