На Полтавщині через 100 гривень чоловік убив 68-річну пенсіонерку

Розшукали зловмисника менше ніж за добу. Виявилося, що затриманий знаходиться на випробувальному терміні за розбій та грабіж. Тепер чоловікові загрожує ще до 15 років ув'язнення за умисне вбивство.

Покійну Світлану Олександрівну, 68-річну мешканку села Білики Кобиляцького району, сусіди восстанє бачили 12 вересня.

/сусіди загиблої

Ввечері ми її бачили о сьомій годині, вона ходила по двору, поливала квіти. А об 11 годині вечора, коли я впускала кішку Машку в хату, бачила, як у неї на веранді горіло світло/

Наступного дня хвіртка у двір пані Світлани була зачинена, але це не насторожило сусідів, кажуть: жінка збиралася зранку до Кременчука. Утім, як виявилося, з двору того дня жінка не виходила, її тіло знайшов у сараї племінник.

Душогуба затримали швидко, ним виявився 32-річний полтавець, який кількома днями раніше працював у загиблої в садку. Жінка не до кінця розрахувалася з робітником, і той, будучи у стані алкогольного сп'яніння, вирішив забрати у пенсіонерки решту коштів.

/Іван Савченко, начальник карного розшуку Кобеляцького РВ УМВС України в Полтавській області

Переліз через паркан, підійшов до будинку, постукав. Світлана Олександрівна обізвалася, бо впізнала його, бо він працював у неї, відчинила двері, включила світло на подвір'ї та вийшла до нього розмовляти/

Жінка не відмовлялася віддати 100 гривень, які лишилася винна за роботу, але у будинку грошей не було. До Кременчука пані Світлана збиралася саме, щоб отримати пенсію. Втім, зловмисник до завтра чекати не схотів.

/Затриманий

Я вдарив її у лівий бік правою рукою у щоку. Вона похилилася і впала на будку. У неї на шиї висіла нейлонова хустка, я схопив ту хустку, забрав телефон і затяг її в сарай/

Вбивати, – каже підозрюваний, – не збирався. Йому просто вкрай були потрібні гроші на квиток до Полтави, щоб вчасно відмітитися у підрозділі виконавчої інспекції, бо зловмисник вже перебуває на випробувальному терміні за розбій та грабіж. Тепер до 4 років умовного терміну, призначених судом за корисливо-насильницькі злочини, чоловікові загрожує до 15 років в'язниці за умисне вбивство.

Стрічка новин