У Полтаві збирали гроші для безпритульних тварин

Полтавська обласна благодійна організація «Центр захисту живої природи «Юний європеєць» до Всесвітнього дня захисту тварин провела благодійний концерт «Серце віддаю чотирилапим». Кошти збирали на стерилізацію та лікування бездомних тварин.

«Серце віддаю чотирилапим – трохи змінена класична фраза педагогіка Сухомлинського «Серце віддаю дітям» стала назвою для благодійного концерту, який провела обласна благодійна організація «Центр захисту живої природи «Юний європеєць». Голова наглядової ради організації Майя Матвєєва говорить: безпритульні тварини просто так не з'являються.

/Майя Матвєєва, голова наглядової ради благодійної організації «Юний європеєць»

Звідки беруться безпритульні тварини? Вони з'являються з квартир. З'являється потомство, і люди його просто викидають, навіть не думаючи, що вони прирікають на страшні речі цих безпритульних тварин/

Основна мета концерту – донести до людей, а особливо підростаючого покоління, почуття відповідальності за домашніх улюбленців. Захід провели також для того, аби довести полтавцям необхідність стерилізації тварин, як домашніх, так і вже безпритульних.

/Майя Матвєєва, голова наглядової ради благодійної організації «Юний європеєць»

Кажуть, більше 6 тисяч бездомних тварин у Полтаві. Наша організація провела 139 стерилізацій. Якщо уявити, що кожна собачка приведе по 7 цуценят, то це виходить колосальна цифра. Також наші волонтери прилаштували 1000 безпритульних тварин. За цей рік волонтери нашого центру врятували Полтаву від 3000 безпритульних тварин/

Концерт пройшов за участю творчих колективів міста. Грамотами нагородили засоби масової інформації Полтавщини, які активно висвітлювали проблему безпритульності тварин. Усі зібрані під час концерту кошти підуть на стерилізацію та утримання безпритульних тварин.

Стрічка новин