Майже 30 років у всьому світі використовують електронну посмішку – смайлик

Запропонували його 19-го вересня 1982 року в Америці. З того часу така нехитра конструкція надовго увійшла в побут користувачів електронних засобів зв'язку. Далі про це – більше.

29 років тому у світі з'явилося таке поняття, як «смайл». Першим в електронному вигляді виражати свої емоції запропонував у 1982 році американський професор Скот Фалман. Він перший здогадався поєднати такі прости символи, як двокрапка, дефіс та дужка у єдине ціле та сформувати перевернуту посмішку. Сьогодні ж цей символ міцно увійшов в життя людей і його використовують майже в усіх електронних засобах: інтернет-переписці, смс тощо. Популярний цей символ і серед полтавців.

/Бліци

- Смс пишу коли. Майже кожного дня

- Ні, я не користуюся, не знаю, це не для мене

- Ну, посмішка, смайл. Використовую не часто, бо смс-ки не використовую

- Кожного разу, напевно. Коли хочу комусь підняти настрій

- В телефоні? Ні, в мене їх просто немає

- Доволі часто. Я рахую, що це оригінально і додає якусь яскравість в смс

- Не знаю, часто. Коли відсилаю смс на День народження

- Як смс, ні, в інтернеті часто дуже. Так цікавіше, легше передати свої емоції

- В переписці. Це полегшення часу і вони позитив несуть/

Смайлик використовує здебільшого молоде покоління, яке регулярно користується сучасними засобами зв'язку. Старші полтавці про існування такого виду вираження емоцій часто навіть не здогадуються.

Йдуть роки, а електронна посмішка – вже не просто значок, але й справжній символ гарного настрою. Смайлик активно малюють на елементах одягу, значках, використовують в іміджі торгівельних компаній та навіть складають про нього пісні.

Взагалі ж смайликів дуже багато, лише за мінімальними підрахунками їх близько 15-ти і виражають вони посмішку, сум, залицяння, щастя, сміх та інші емоції.

Стрічка новин