Сьогодні в нашому місті відбулася посвята у студенти Полтавських вищих навчальних закладів зовсім юних першокурсників

Перший крок у доросле життя ще зовсім недавно школярів, а відсьогодні повноцінних студентів бачили і наші журналісти.

Посвятили у студенти і першокурсників Полтавського університету економіки і торгівлі. Урочистості з приводу свята пройшли у палаці дозвілля «Листопад». Незважаючи на те, що випускників шкіл цього року було дуже мало, університетська родина ПУЕТу поповнилася на 2000 студентів, а це, говорить ректор закладу Олексій Нестуля, більше ніж торік. В Полтавському університеті економіки і торгівлі навчаються студенти з майже усіх регіонів України. Вікторія Сластьонова, наприклад, приїхала аж з Львівщини.

/Вікторія Сластьоненко, першокурсниця

Я вибрала його тому, що він і гарно оснащений, і ззовні і всередині він гідний того, щоб в ньому навчатися./

Але не тільки українці, навчатися в ПУЕТі хочуть і студенти з закордону. Хусейн приїхав до Полтави з Азербайджану.

/Хусейн, першокурсник ПУЕТ

Я не хочу Америку і Британію, а я хочу Україну і Полтаву. Полтава - це дуже добре./

З кожним роком студентська родина Полтавського університету економіки і торгівлі стає інтернаціональнішою, - говорить Ректор Олексій Нестуля.

/Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

Традиційно ми працювали зі студентами вихідцями з Туреччини, Азербайджану, Туркменістану, Росії, Білорусії, Молдови. Цього року додалися студенти з Нігерії, Камеруну, Іорданії, Ізраїлю, Ірану./

На всіх студентів, - продовжує Олексій Нестуля, - цього року, як і завжди, чекають оновлені аудиторії з мультимедійним обладнанням, сучасні лабораторії, електронні читальні зали, медіатека, спорткомплекс та комфортабельні гуртожитки. Є в університеті і новинки.

/Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

Цього року ми вперше зробили набір на досить цікаву спеціальність "Діловодство та інформаційна діяльність". Відкрили магістерську програму "Педагогіка вищої школи". Зробили набір на новий рівень підготовки спеціалістів з готельно-ресторанної справи./

З першого вересня розпочнеться навчальний процес та студенські будні, а напередодні новопосвяченим вручили головні атрибути: студенський квиток, залікову книжку та символічний «ключ до знань».

Стрічка новин