Про нас

Телеканал Центральний — перший полтавський просвітницько-інформаційний телеканал

В ефірі з червня 2001 року.

«Центральний» сьогодні — це новий погляд. Новий світогляд. Нова історія.

Оновлений «Центральний». Інформує. Розважає. Розслідує. Об’єднує.

Обличчя каналу Центральний

Діана Литвиненко

Діана Литвиненко — головний редактор

Народилася в селі Вирішальне Лохвицького району Полтавської області.

За освітою – філолог. Закінчила Полтавський Державний  педагогічний університет імені В.Г. Короленка. Щоправда, перспектива бути вчителем ніколи не приваблювала – хотілося працювати в непосидючому творчому колективі, тому обрала професію, про яку насправді мріяла.

У телевізійній журналістиці подобається непередбачуваність, творче оточення, можливість дізнаватися першою про всі найважливіші події в місті.

Найбільшим своїм досягненням вважаю відкриття Індії. Вона змінила мене і моє світосприйняття. Мрію об’їздити Америку й Азію. Малюю.

Есміра Інзик

Есміра Інзик — ведуча прогнозу погоди

Народилася в місті Полтава. Закінчила філологічний факультет української мови та літератури ПНПУ ім. В. Г. Короленка.

Мріяла стати балериною, але не склалося, тож десять років свого життя присвятила народним танцям, а також образотворчому мистецтву. Моє особливе хоббі — фотозйомка весіль.

Люблю тварин, природу, все живе. Окрема частина мого життя — спорт. Люблю активний відпочинок, і взагалі я за здоровий спосіб життя, не вживаю алкоголю та не палю.

На телеканалі «Місто» працюю з 2003 року.

Працювала ведучою Новин, тоді ще вони називалися «Кур’єр», а потім з’явилася моя незмінна любов — «Погода». Була автором, сценаристом та ведучою передачі «Сільпо», «Православний календар», проводила акційні розіграші від магазинів та інше.

За вагомий внесок у розвиток діяльності ТОВ «Студія «Місто» неодноразово нагороджена почесною грамотою та медаллю Полтавської обласної ради.

Людмила Дмитренко

Людмила Дмитренко — ведуча новин

Народилася у місті Новосибірськ, Росія, 27 квітня.

В 2002 році здобула повну середню освіту в школі-гімназії міста Полтави. У 2006 році закінчила Київський Національний Економічний Університет (КНЕУ) їм. В. Коротченка за спеціальністю міжнародна економіка та менеджмент.

Заміжня. Маю донечку Єву, 8 років. З 2007 року працюю на ТОВ Студія Місто на посаді диктора новин. За роки праці маю досвід роботи ведучої розважальних програм.

Активно займаюся спортом і вважаю його невід’ємною частиною свого життя та життя моєї родини.

Особливо захоплююсь сучасною хореографією. Не уявляю свого існування без КНИГИ. І саме книги у її традиційному вигляді, адже ніщо не може замінити запаху та звуку сторінок в процесі пізнання нової історії.

Юлія Кривошеєва

Юлія Кривошеєва — ведуча «Астропрогнозу»

Народилася 27 лютого у Полтаві.

У шкільні роки брала участь у різноманітних творчих заходах і випадково потрапила у Дитячу телевізійну студію при телеканалі «Юта». З того часу зрозуміла, що не уявляю свого життя без телебачення.

Мріяла вивчати мови, і тому після 11 класу пішла навчатись на перекладача до інституту Економіки і права.

На четвертому курсі ВУЗу прийшла на роботу до телевізійної Студіі «Місто», яку полюбила з першого ефіру і з якою впевнено крокую вже багато років.

Марія Бойко

Марія Бойко — ведуча програм «Про все», «Сучасники», «Мереживо поезій»

Народилася у Полтаві, освіта вища. Закінчила Харківський фінансово-економічний інститут (бухгалтер підприємства) і Полтавський державний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (вчитель історії).

Заслужений діяч мистецтв України. Нагороджена Указом Президента України медаллю «За працю і звитягу». Лауреат обласних премій Панаса Мирного і Сидора Ковпака.

Поетеса крім лірики і пісенних текстів, створює сценарії й літературне оформлення великих театралізованих вистав і тематичних свят.

Марія Бойко автор 11 поетичних збірок. ЇЇ творчість рекомендована для вивчення в школі за темою «Література рідного краю». Вірші поетеси звучать зі сцени на державних концертах, оспівуючи Полтавщину. Ім’я Марії Бойко занесено до «Енциклопедії сучасної України», започаткованої Національним комітетом державної премії імені Т. Г. Шевченка.

Митцю завжди цікаво жити — і цим відчуттям щастя й особливої святковості буття журналіст Марія Бойко ділиться з глядачами телеканалу «Центральний»!

Стрічка новин